Często słyszymy o takim zwrocie jak kubki z nadrukiem. Co to właściwie jest i w jakim celu są one rozdawane? Otóż kubki z nadrukiem to gadżet reklamowy, dzięki któremu  możemy promować własną firmę.  Marketingowcy każdego dnia zastanawiają się w jaki sposób  wypromować swoją markę. Kubki reklamowe to ciekawe rozwiązanie, dla firm, które nie mają dużych budżetów na wielkie kampanie reklamowe w telewizji, prasie czy w radio.

Takie upominki dla klientów mogą przynieść większy efekt niż droga kampania. Taki osobisty prezent spodoba się każdemu i będzie doceniony przez obdarowanego. Klient  poczuje się wyjątkowo.

Kubki z nadrukiem mogą być różnych kolorów, kształtów, pojemnościach. Nadruk na kubku zależy tylko od naszej wyobraźni i kreatywności. Może to być samo logo lub logo z grafiką i zdjęciami.  Kubki ceramiczne wypalane są w temperaturze 800 stopni Celcjusza, co sprawia, że nadruk jest bardzo trwały.

Festyny, targi, jarmarki to miejsca, gdzie mamy osobisty kontakt z klientem. Możemy wykorzystać to na budowaniu relacji z klientami. Pretekstem do rozmowy mogą być prezenty w postaci kubków z nadrukiemKubki są uniwersalne i przydatne każdej osobie.