To już ostatni moment, aby zaopatrzyć się w kalendarze na rok 2013. Kalendarz 2013 to idealny gadżet reklamowy, który możemy podarować na zbliżające się święta. Kalendarze są uniwersalnym prezentem, który promuje daną markę przez cały rok. Jest to zatem  idealny nośnik reklamy.

Najbardziej znane i popularne kalendarze 2013 to kalendarze ścienne, jednodzielne lub trójdzielne. Taki kalendarz jest w zasięgu wzroku i w każdej chwili możemy na niego spojrzeć.

Ciekawe i przydatne kalendarze to kalendarze książkowe. Kalendarz książkowy zawiera przydatne informacje, w tym skorowidz teleadresowy, planery, oraz wolne strony na notatki, terminarz miesięczny, kalendarium 2012 i 2014, plan urlopowy, jednostki miar i wag, odległości pomiędzy najważniejszymi miastami Polski, adresy internetowe, numery kierunkowe, święta ruchome, kalendarz stulecia, strefy czasowe, 8 map.

Na okładce kalendarza możemy nadrukować logo danej firmy. Znakowanie wykonuje się techniką tzw. tłoczeniem lub grawerem laserowym. Jest to bardzo subtelny nadruk, ale rzucający się w oczy.

Kalendarze sprawdzają się każdego roku i zawsze będą trafionym prezentem.