Czy wszyscy już zamówili kalendarze 2012? Jeśli nie to nie ma na co czekać. To już jest ostatni dzwonek. Czas realizacji jest nawet do 4 tygodni, jeśli chcemy kalendarze 2012 z własną okładką.

O kalendarzach 2012 już pisałam, ale jeśli ktoś jeszcze się waha i nie wie który kalendarz 2012 wybrać postaram się trochę pomóc. 🙂

Kalendarze 2012 dzielą się na kalendarze ścienne jednodzielne, kalendarze ścienne trójdzielne, kalendarze ścienne planszowe, kalendarze reklamowe, kalendarze książkowe, kalendarze planery, biuwary, kalendarze zdzieraki, kalendarze burkowe, i wiele więcej.

Każdy kalendarz ma swoje zastosowanie. Kalendarze 2012 dobieramy indywidualnie według własnych potrzeb.

Kalendarze książkowe zawierają bardzo dużo przydatnych na codzień informacji. Między innymi:  Kalendarium w językach PL, GB, F, D, RUS, barwne mapy przedstawiające kraje europejskie, Fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca, Kalendarium 2011, 2012 i 2013, plan roku 2012, adresy ważniejszych instytucji państwowych, adresy ambasad polskich za granicą, numery kierunkowe połączeń telefonicznych w Polsce, numery międzynarodowych połączeń telefonicznych, odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami, odległości między stolicami europejskimi, przydatne informacje dla kierowców, druki wspólnego oświadczenia o zdarzeniu drogowym, tabelę świąt ruchomych, tabelę rozmiarów odzieży i miar obuwia, alfabetyczny skorowidz adresowy.

Kalendarze ścienne planszowe mają kalendarium na jednej stronie,  i w każdej chwili możemy sprawdzić interesującą nas datę, bez konieczności przewijania kartek.

Kalendarze planery, mają to do siebie, że możemy na nim, nanosić swoje notatki, i mieć odrazu dostęp do kalendarium, jest to bardzo wygodne i przydatne w pracy.