Dzisiaj chciałam wrócić ponownie do słodkiego tematu jakim są krówki reklamowe. Właśnie zaparzyłam sobie pyszną kawę i poczęstowałam się słodkim cukierkiem. Krówki są przepyszne, mogę się nimi zajadać codziennie ;).

Utwierdzam się w przekonaniu, że krówki z logo są fajnym gadżetem reklamowym. Może nie jest to trwała reklama dla firmy, ale na pewno zostanie zapamiętana przez potencjalnego odbiorcę.

Często firmy zastanawiają się jakie gadżety reklamowe można rozdawać na różnego rodzaju eventach, piknikach, targach itp.  Biorąc pod uwagę, że na takich imprezach często są rodzice z dziećmi na pewno krówki reklamowe będą trafione w ich gusta ;).  Jeśli dołożymy do kompletu kolorowy balon reklamowy na pewno sprawimy im tym dużo radości.

Wybierając gadżety reklamowe kierujemy się ceną. Najczęściej zamawiane są duże ilości, drobnych i tanich upominków. Większość firm nie ma zbyt wiele środków finansowych, aby inwestować w reklamę. Bez tego jednak w dzisiejszych czasach, trudno zaistnieć na rynku. Konkurencja nie śpi i trzeba o tym pamiętać. Krówki reklamowe są tanim upominkiem, myślę, że z wielką przyjemnością każdy przyjmie taki upominek.