Wracam dziś do mojego ulubionego tematu jakim są kubki reklamowe. Od lat moja prywatna kolekcja kubków reklamowych powiększa się z tygodnia na tydzień. Kolekcja kubków reklamowych jest różnorodna jeśli chodzi o kształt, kolor, czy materiał.

Najnowsza moja zdobycz to kubek i filiżanka kick, Trochę przekrzywiony, lekko rozszerza się ku górze i jest niewielkich rozmiarów. Kubek i filiżanka posiada bardzo wygodny uchwyt.

Kubek reklamowy Kick ma coś wyjątkowego, nie jest zwyczajny. Taki zestaw (kubek plus filiżanka) mogę polecić wszystkim firmom, który szukają fajnego prezentu dla swoich klientów.

Kubki reklamowe są wybierane przez firmy jako gadżet reklamowy coraz częściej. Nie jest też prawdą że trzeba zamawiać duże ilości. Najważniejszy jest pomysł w jaki sposób oznakować taki kubek reklamowy, czy filiżankę reklamową. Powinna przyciągać ona uwagę naszych potencjalnych klientów.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas pomyśleć już teraz o prezentach dla pracowników, kontrahentów czy partnerów biznesowych. Ciekawym pomysłem są zestawy słodyczy reklamowych i kubków reklamowych. Każdy taki zestaw można oznakować własnym logotypem oraz dowolnymi życzeniami.

Ceramika reklamowa, w tym właśnie kubki reklamowe są przydatne prawie każdej osobie, zatem bez obaw możemy taki gadżet reklamowy wręczać naszym klientom.