Zegary reklamowe

Zegary reklamowe

Zbliżają się urodziny Twojej firmy? Jest to jedna z okazji, które należy uroczyście świętować. Zorganizuj przyjęcie dla pracowników – możecie wynająć salę w klubie lub też wyjechać na imprezę integracyjną. Takie wyjazdy zbliżają do siebie ludzi, dzięki czemu współpraca w firmie będzie się lepiej układała. Pomyśl także o atrakcjach dla klientów. Mogą to być m.in. promocje na najpopularniejsze produkty firmy lub też konkursy z drobnymi nagrodami. Przy okazji jest to świetny sposób na promocję marki. Urodziny firmy należy świętować również z najbliższymi współpracownikami. Zamów na tę okazję wyjątkowe prezenty, które podarujesz swoim partnerom biznesowym.

Pomysł na prezent dla współpracowników

Prezenty dla współpracowników muszą być dobrej jakości. Powinny łączyć w sobie cechy przydatnego sprzętu oraz gadżetu reklamowego. Dla mężczyzn odpowiednie będą zegary reklamowe oraz zegarki. Zadbaj o szczegóły produktów: opakowania na upominek, a także typ nadruku na prezencie. Warto także dołączyć do podarunku karteczkę z podziękowaniami za owocną dotychczasową współpracę, a także zachętą do dalszej pracy.

Firmowe opakowania

Opakowania na prezent powinny posiadać nadruk w postaci nazwy i logo firmy. Nie mogą one jednak zajmować całej powierzchni, ponieważ wtedy upominek nie będzie wyglądał elegancko. Możesz poprosić grafika, aby logo umieścił na wstążce lub w rogu opakowania. Właśnie – jaki typ opakowania wybrać? Najprostszym rozwiązaniem będą torebki na prezenty. Jednak zegarki i zegary reklamowe lepiej zapakować w eleganckie pudełeczka. Mogą  to także być metalowe lub drewniane opakowania.

Jakość prezentu

Postaw na zegarki i zegary reklamowe wykonane z dobrej jakości materiałów. Zegarki mogą posiadać paski ze skóry. Taki podarunek jest drogi, ale również bardzo ekskluzywny. Wybierz te w kolorze czarnym lub brązowym, ponieważ większość mężczyzn decyduje się właśnie na tego typu zegarki. Jeśli nie podoba Ci się taki pomysł na prezent, możesz zamówić eleganckie spinki do mankietów dla panów. Z takiego upominku również na pewno się ucieszą.