Zegary reklamowe

Zegary reklamowe

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie produkty (spożywcze, przemysłowe itp.) najszybciej się sprzedają? Te, które spełniają kilka funkcji jednocześnie. Hitem stały się żele pod prysznic, które nie tylko myją ciało i włosy, ale także pełnią funkcję balsamu. Kobiety pokochały również olejki do ciała i twarzy, które według opisów producentów posiadają kilka właściwości m.in. nawilżają oraz regenerują. Także na co dzień lubimy używać produktów, które zastępują nam kilka innych: roboty kuchenne, piorące odkurzacze czy tablety ułatwiają nam wykonywanie swoich obowiązków. Jeśli zastanawiasz się, jakie gadżety firmowe powinieneś zamówić dla swoich klientów, postaw na funkcjonalność.

Zegary reklamowe z funkcją budzika

Doskonałym przykładem funkcjonalnych gadżetów firmowych są zegary reklamowe z wbudowanym budzikiem. Możesz wybrać modele, które klient postawi na szafce nocnej, dzięki czemu będzie mu wygodniej wyłączać alarm w budziku. Jeśli chodzi o kolor sprzętu – dobrze, aby współgrał z kolorystyką logo firmy. Droższą wersją są modele z możliwością wgrania własnej melodii jako sygnał alarmu. Dzięki takiej funkcji każdy może ustawić swoją ulubioną piosenkę, która będzie go budziła każdego ranka.

Zegary reklamowe na biurko

Dobrym rozwiązaniem będzie zakupienie sprzętu, który spełnia funkcje przyrządów biurowych. Takie zegary reklamowe powinny posiadać pojemniczki na długopisy, miejsce na karteczki samoprzylepne. Wybierz modele z plastikową obudową, która jest znacznie tańsza. Jeśli jednak Twoim klientom zależy na ekskluzywnych produktach, możesz zamówić sprzęt wykonany z drewna. Na podstawce umieść dane firmy.

Zegary reklamowe z ramkami na zdjęcia

Każdy z nas lubi robić zdjęcia, które przypominają nam ważne chwile w życiu. Jako gadżet firmowy sprawdzą się też zegary reklamowe z miejscem na zamieszczenie zdjęć. Do wyboru masz modele z jedną ramką lub też sprzęt, w którym tarcza zegarowa jest dodatkiem do licznych ramek. Układ zdjęć oraz materiał i kolor obudowy wybierz według własnego uznania. Warto pamiętać, że w takim przypadku sprawdzą się neutralne barwy, które będą tylko dodatkiem do fotografii.