Słodycze reklamowe

Słodycze reklamowe

Święta Wielkanocne to jedno z najważniejszych kościelnych wydarzeń. Mimo iż nie towarzyszą im tak wielkie przygotowania, jak te do Świąt Bożego Narodzenia, jest to również wyjątkowy czas. Każdego roku wystawy sklepowe ozdobione są pisankami, pluszowymi kurczaczkami, a tysiące wiernych uczestniczy w uroczystościach kościelnych. Święta Wielkanocne to także dobry moment na obdarowanie swoich klientów odpowiednim upominkiem. Nie tylko podziękujesz im za wsparcie, ale także przeprowadzisz skuteczną kampanię reklamową swojej firmy. Jaki prezent wybrać? Podpowiemy Ci w dalszej części artykułu.

Prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych

Przede wszystkim upominki muszą być związane z tematyką świąt. Dlatego też warto postawić na spożywcze produkty, które przydadzą się do przygotowania świątecznych potraw. Możesz zamówić specjalne produkty z logo Twojej firmy. Im większa ich ilość, tym większa zniżka przy opłacaniu zamówienia. Czekoladowe słodycze reklamowe ucieszą dzieci. Dla pań możesz wybrać zestawy aromatycznych herbat z nadrukiem świątecznej pisanki oraz nazwą firmy. Wybierz opakowania drewniane, które później klienci mogą wykorzystać w innym celu, na przykład jako ozdobę.

Świąteczne upominki

Bombonierki reklamowe

Bombonierki reklamowe

Dobrym pomysłem jest także stworzenie kosza wypełnionego różnymi słodkościami. Mogą to być słodycze reklamowe w kształcie pisanek, czekoladowe zajączki oraz kurczaczki, a nawet babki wielkanocne, które ozdobią każdy świąteczny stół. Pamiętaj o kolorowych opakowaniach, które będą się kojarzyć z tym magicznym czasem. Zdecyduj się na barwy czerwone, żółte, zielone, fioletowe oraz różowe. Kosz powinien być także odpowiednio ozdobiony, na przykład żonkilami, kolorowymi piórkami, wstążeczkami oraz pisankami.

Miły dodatek do prezentu

Świąteczne słodycze reklamowe nie mogą wypełniać całego kosza. Co warto do niego dodać? Święta Wielkanocne kojarzą się dzieciom przede wszystkim ze świetną zabawą w Lany Poniedziałek. Możesz zatem dołączyć miły upominek dla dzieci w postaci małej psikawki. Powinna ona mieć kształt pisanki, zajączka lub też tradycyjnego pistoletu na wodę. Zadbaj o to, aby na zabawce widniało logo Twojej firmy.