I znów wracam do mojego ulubionego tematu jakim jest ceramika reklamowa z logo. Ceramika reklamowa towarzyszy nam w życiu codziennym od wielu wielu lat, jednak forma i technika nadruku zmienia się z roku na rok. Mamy coraz ciekawsze wzory i zdecydowanie trwalszy nadruk.

Ceramika jest wykorzystywana jako nośnik reklamy. Wiele firm zamawia kubki reklamowe i filiżanki dla swoich klientów.

Ceramika reklamowa z logo jest coraz powszechna głównie dzięki temu, ze ceny są na przystępnym poziomie. Są oczywiście różne modele, od najtańszych typu kubek tomek clasic, po bardziej wyszukane kubki typu Romantic czy Kick.

Najważniejsze, aby mieć fajny pomysł, na oznakowanie takiego kubka. Nadruk można wykonać w pełnym kolorze. Na ceramice reklamowej można umieścić zdjęcia, grafikę, napisy itd. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się kubki z grawerem.

Bardzo ciekawe są również zestawy ceramiki, które składają się z dzbanka, mlecznika, talerzyka, cukiernicy i filiżanki. Na każdym produkcie możemy umieścić logotyp. Jest to bardzo fajny prezent dla  kontrahentów czy partnerów biznesowych, szczególnie teraz gdy zbliżają się święta.