Święta zbliżają się wielkimi krokami. Czas kiedy wręczamy prezenty zarówno swoim bliskim jak również swoim klientom. Mimo kryzysu, ważne jest, aby pokazać naszym klientom, że o nich pamiętamy. Mogą to być drobne upominki typu słodycze z nadrukiem po droższe jak na przykład kubki reklamowe z logo.

Święta to najlepszy moment, aby przypomnieć o sobie swoim klientom, kontrahentom. Wystarczy naprawdę mały drobiazg, a może nam się to bardzo opłacić i zwrócić w przyszłości.

Świąteczne prezenty i upominki mogą być bardzo różnorodne. Np. Zawieszki na choinkę, świeczki na stół, słodycze reklamowe, czekoladki reklamowe, zestawy piśmiennicze, breloki, długopisy, kubki, filiżanki, i wiele więcej. Wszystkie te produkty można oznakować własnym nadrukiem. Ostatnio cieszącym się powodzeniem są kubki reklamowe z nadrukowanym mikołajem i firmowym logotypem. Świątecznym prezentem może być praktycznie każdy produkt, pod warunkiem, że nadrukujemy na nim coś ciekawego, co może zaskoczyć osobę obdarowaną.

Innym bardzo ciekawym prezentem świątecznym dla Pań może być zawieszka na torebkę w komplecie z lusterkiem. Jest to bardzo ciekawy gadżet reklamowy, tym bardziej że na pierwszy rzut oka nie wiadomo do czego może służyć. Zaskoczył on już nie jedną Panią.

Świąteczne upominki i prezenty mogą dać dużo radości naszym klientom, mogą poczuć się docenieni i ważni.