Święta tuż tuż … zbliżają się wielkimi krokami. Czy już wszyscy mają świąteczne upominki dla swoich pracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych? Najwyższy czas o tym pomyśleć.

Prezenty świąteczne mogą być bardzo zróżnicowane, od najtańszych symbolicznych po bardzo luksusowe i oryginalne. Wszystko zależy oczywiście od firmy i jaki ma na to przeznaczony budżet.

Takim symbolicznym prezentem świątecznym może być np. zawieszka w kształcie choinki i mikołaja, czapka mikołajkowa, piłeczka antystresowa w kształcie bałwanka, świecznik w kształcie mikołaja, kubki świąteczne, zestaw świeczek zapachowych i wiele więcej. Na każdym upominku reklamowym możemy nadrukować swoje logo wraz z życzeniami świątecznymi.

Dla bardziej wymagających, poszukujących ekskluzywnych gadżetów, proponuje np. zestaw piśmienniczy, pamięci USB,  teczki konferencyjne, zestawy do wina itp.

Święta to jest bardzo dobry czas, aby przypomnieć o sobie swoim klientom. Świąteczne upominki są zawsze mile odbierane przez klientów.