Kubki z logo to ciekawy pomysł na promocję marki firmy. Standardowe ulotki są zazwyczaj wyrzucane od razu do kosza, bo jesteśmy nimi obsypywani w każdym miejscu i często wpychane nam na siłę.  Aby zainteresować klienta swoim produktem musimy pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym,  o czymś co może zaskoczyć i zaintrygować.

Jednym z takich pomysłów mogą być właśnie kubki z logo.  Na kubkach reklamowych możemy nadrukować logotyp, zdjęcia, grafikę, dane adresowe etc. Kubki reklamowe mogą być ciekawym upominkiem dla naszych klientów jak również dla pracowników z okazji np. świąt.

Na rynku mamy szeroki wybór kubeczków. Mogą być kubki standardowe o owalnym kształcie dla tradycjonalistów. Mogą być również bardzo wyszukane kształty, o finezyjnym uchu czy kolorystyce.

Za pomocą kubków z logo możemy budować relacje z klientami i promować własną markę. Bez reklamy bardzo trudno jest funkcjonować na rynku, ze względu na dużą konkurencję.

Kubki z logo są bardzo użytecznym prezentem, bo przecież każdy z nas pije codziennie kawę lub herbatę. Kubki reklamowe z logo to tylko część ceramiki. Możemy także wyróżnić wśród ceramiki filiżanki, kufle, talerzyki, cukiernice, mleczniki, dzbanki, łyżeczki. Na wszystkich produktach można nadrukować firmowe logo.

Ważne jest to, że nadruk na ceramice jest bardzo trwały, wypalany w wysokiej temperaturze.