Obok kubków reklamowych z logo, o których pisałam wczoraj dużą popularnością cieszą się filiżanki reklamowe z logo.

Na rynku mamy szeroki wybór filiżanek reklamowych z logo. Od najprostszych kształtem po bardziej oryginalne. Filiżanki reklamowe z logo mogą być do cappuccino, espresso. Różnią się oczywiście pojemnością.

Kubek, filiżanka, kufel, czy szklanka to nie tylko produkt codziennego użytku, ale coś więcej. Każdy ma swój ulubiony kubeczek czy filiżankę, w którym pije kawę bądź herbatkę. Przypomnijmy sobie ile to razy wracając do domu, najmilszy moment to usiąść w fotelu i napić się kawy z ulubionej filiżanki czy kubka. I tak grzejąc się, i popijając, cieszymy się, że wróciliśmy do siebie.

Filiżanki reklamowe z logo to doskonały pomysł na prezent dla naszych klientów, czy partnerów biznesowych. Możemy im w ten sposób podziękować za dotychczasową współpracę. Takim gestem możemy sprawić, że klienci nadal będą z nami współpracować.  Każdy z nas lubi przecież otrzymywać prezenty.

Nadruk na filiżankach reklamowych jest bardzo trwały, wypalany w wysokiej temperaturze, i co ważne można je myć w zmywarkach mechanicznych bez obawy, że nadruk się zetrze.