Ceramika reklamowa to ostatnio często wykorzystywany nośnik reklamy przez wiele firm. Ceramika reklamowa to produkty opatrzone logotypem firmowym. Do ceramiki reklamowej możemy zaliczyć: kubki reklamowe, filiżanki reklamowe, dzbanki, mleczniki, cukiernice, szklanki, kufle, talerze, łyżeczki i wiele więcej.  Na każdym produkcie możemy nadrukować logotyp, grafikę, dane firmowe.

Ceramika reklamowa jest bardzo użytecznym i praktycznym prezentem. Możemy ją obdarować zarówno panie jak i panów. Nadruk na ceramice reklamowej jest bardzo trwały, zatem możemy ją wykorzystać jako reklamę naszej firmy. Zerkając na taki kubeczek czy filiżankę codziennie może nam utrwalać markę danej firmy.

Nadruk na ceramice reklamowej wykonuje się różnymi technikami m.in. kalkomanią, sublimacją, piaskowaniem, drukiem bezpośrednim. Taki nadruk wypalany jest w piecach w bardzo wysokich temperaturach.

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Ceramika reklamowa to idealny prezent dla naszych klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych a nawet dla pracowników.