Balony stacjonarne to forma reklamy, którą wykorzystują coraz częściej firmy.  Balon stacjonarny wykonany jest z wysokiej jakości poliestru, materiału, odpornego na czynniki zewnętrzne.  Na balonie stacjonarnym możemy umieścić dowolny nadruk, logo, stronę internetową, dane teleadresowe, a nawet zdjęcia.  Nadruk na balonach widoczny jest z daleka i rzuca się w oczy. Balony stacjonarne mają od 2,5 do 8m wysokości. Każdy balon stacjonarny ma wewnętrzną instalację oświetleniową, co sprawia, że reklama widoczna jest nawet po zmroku.

Nadruk na balonach wykonywany jest trwałą techniką solwentową. Do każdego zestawu dołączone są śledzie, komplet linek, instrukcja obsługi oraz torba transportowa.

Balony pneumatyczne są bardzo ciekawą a zarazem bardzo trwałą formą reklamy. 24h na dobę może utrwalać klientom daną markę.

Balony stacjonarne są często wykorzystywane na festynach, jarmarkach jako promocja miasta, gminy czy ważnego wydarzenia.

Jeśli planujemy niewielką akcje promocyjną, możemy wykorzystać małe, standardowe balony, które cieszą przede wszystkim najmłodszych.  Balony reklamowe zawsze cieszyły odbiorców a przy okazji możemy promować swoja markę.