Znaczki to doskonałe gadżety reklamowe, powszechnie stosowane we współczesnym świecie w kampaniach reklamowych, przy promowaniu wizerunku firmy, wprowadzaniu nowego produktu itp. Doskonale nadają się również do upamiętnienia różnego rodzaju okolicznościowych imprez – kulturalnych, sportowych, środowiskowych itp.

Znaczki z nadrukiem mogą mieć różne kształty i wielkości. Mogą być zwykłymi przypinkami do ubrań, ale również występują w postaci otwieraczy do butelek, magnesu na lodówkę, czy lusterka przydatne każdej pani do torebki. Z jednej strony na znaczkach z nadrukiem umieszczamy reklamę naszej firmy, a z drugiej strony jest jakże przydatny na co dzień gadżet.

Dobrze, że pojawiają się coraz nowsze i ciekawsze gadżety reklamowe.

Mamy duży wybór na rynku i stawiamy na  takie gadżety, które mogą zaskoczyć potencjalnych klientów, kontrahentów.

Do bardzo ciekawych, a zarazem słodkich gadżetów reklamowych, na pewno można zaliczyć wizytówki czekoladowe. Są naprawdę bardzo oryginalne, chodź może nie trwałe to na pewno będą zapamiętane przez naszych klientów. Takie wizytówki wykonane są z prawdziwej i przepysznej czekolady, palce lizać :). Zawsze można wręczyć wizytówkę drugą papierową, którą klient zachowa na stale ;).