Do świąt pozostało już tylko dwa tygodnie. To już jest ostatni dzwonek, aby zamówić świąteczne prezenty i upominki dla swoich pracowników, klientów, partnerów biznesowych.

Liczy się każdy gest, nawet jakiś mały upominek. Często firmy zastanawiają się jakie to mogą być prezenty. Propozycji jest bardzo dużo, zależy to od działalności danej firmy, organizacji. Mogą ty być małe drobiazgi takie jak: breloki na klucze, długopisy, zawieszki na choinkę, świeczki w świątecznym opakowaniu, słodycze. Wszystkie te produkty możemy oznakować firmowym logotypem i świątecznymi życzeniami.

Świąteczne upominki i prezenty cieszą wszystkich obdarowanych. Mogą to być również np. kubki reklamowe lub filiżanki, mogą to być również zestawy ceramiki: kubek, dzbanek, mlecznik i cukiernica.

Ciekawym prezentem mogą być również kalendarze 2012. Kalendarzy 2012 jest bardzo dużo na rynku, ale najbardziej pożytecznym mogą być kalendarze 2012 książkowe. Można w nich znaleźć wiele informacji potrzebnych do codziennego życia,  jak również zapisać umówione spotkanie i ważne notatki.

Do wykonania takich gadżetów reklamowych potrzebny jest czas, dlatego nie warto odkładać tego do ostatniego momentu.