Kubki z nadrukiem to ostatnio bardzo popularny gadżet reklamowy. Kubki z nadrukiem wybierane są z pośród innych gadżetów ze względu na swoją funkcjonalność. Warto jest zainwestować w taką formę reklamy, która przynosi wymierne efekty. Co z tego, że będziemy rozdawać tanie ulotki, które najczęściej lądują w koszu na śmieci. Nie zdobędziemy w ten sposób więcej klientów, a jeszcze bardziej możemy ich do siebie zrazić. Nikt z nas nie lubi zaglądać do skrzynki, w której jest pełno ulotek.

Kubki reklamowe mają to do siebie, że są uniwersalne.  Każdy z  nas przecież pije codziennie kawę czy herbatę. Kubki z nadrukiem możemy podzielić na proste i tańsze

oraz na kubki z nadrukiem bardziej ekskluzywne, wyszukane i droższe.

Kubki z nadrukiem są idealne na prezent świąteczny. Kubkami możemy obdarować zarówno klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych czy pracowników.  Kubki możemy oznakować indywidualnym nadrukiem, np. logotypem, danymi firmowymi czy zdjęciami. Nadruk na kubkach wykonuje się najczęściej metodą kalkomanii,  sitodrukiem, piaskowaniem, grawerem laserowym. Wszystkie techniki nadruku są bardzo trwałe, wypalane w piecu w wysokiej temperaturze, przez co kubki można zmywać w zmywarkach mechanicznych.

Dzięki takim upominkom, jak kubki z nadrukiem możemy budować relacje z klientami.