Kubki z nadrukiem to jedna z form reklamy i promocji danej marki. Na kubkach można nadrukować firmowy logotyp, stronę www, dane adresowe a nawet zdjęcia. Kubki z nadrukiem mogą być skutecznym nośnikiem reklamy. Kubki z nadrukiem są uniwersalne i użyteczne przez większości konsumentów.

Kubki z nadrukiem mają różne kształty, wzory, pojemności i kolory. Można wybrać i dopasować kubek do specyfiki swojej działalności, tak, aby kojarzyło się z daną marką.

Kubki z nadrukiem są idealnym prezentem zarówno dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych jak również dla pracowników. Okazją do wręczenia takich prezentów będą zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Nadruk na kubkach wykonuje się najczęściej metodą kalki ceramicznej lub metodą piaskowania. Nadruk wypalany jest w piecach w wysokiej temperaturze co sprawa że jest bardzo trwały.

Kubki z nadrukiem często rozdawane są na różnego rodzaju targach, wystawach, pokazach, jarmarkach. Są doskonałą okazją  do budowania relacji z klientami i pozyskiwania nowych.