Kubki z nadrukiem to gadżet reklamowy, który jest wybierany najczęściej i najchętniej. W dzisiejszych czasach bez reklamy trudno jest funkcjonować na rynku. Codziennie powinniśmy przypominać o sobie swoim klientom.  Można to zrobić za pomocą reklamy umieszczonej na kubkach. Ceramika jest idealnym nośnikiem do promowania danej marki.

Mniejsze firmy nie zawsze mają budżet na promocję w telewizji czy radio. Spoty reklamowe są często poza zasięgiem małych przedsiębiorstw. Idealnym pomysłem dla nich jest reklama na gadżetach reklamowych. Można wybrać taki produkt, który będzie się kojarzył z daną marką czy działalnością.

Kubki reklamowe mają to do siebie, że są uniwersalne i użyteczne każdego dnia. Każdy z nas pije przecież codziennie kawę lub herbatę. Jeśli kubek będzie ciekawie zaprojektowany i będzie przykuwał uwagę mamy pewną reklamę przez 24 h/ dobę.

Kubki z nadrukiem zawsze cieszą się dużym powodzeniem. Dzięki temu możemy budować relacje z naszymi klientami.  Kubki z nadrukiem wypalane są w piecu w wysokiej temperaturze co sprawia, że są bardzo trwałe i służą na lata.