No i znowu mamy jesień, czas kiedy ciągle pada, jest ciemno i zimno.  Co można robić w takie dni? Najchętniej zostalibyśmy w domu, pod ciepłym kocykiem trzymając w ręku kubek z gorącą herbatką.

I tu jest duże pole do popisu dla marketingowców. W jaki sposób możemy to wykorzystać? Możemy rozdawać swoim klientom właśnie kubki reklamowe jako gadżety reklamowe. Kubki reklamowe są bardzo użyteczne i praktyczne dla każdej osoby bez względu na wiek i płeć. Kubki reklamowe możemy oznakować własnym logotypem metodą kalkomanii lub grawerem laserowym. Nadruk na kubkach reklamowych można umieścić w dowolnym miejscu, na uchu, wewnątrz na ściance kubka, na zewnątrz kubka, na dnie kubka, itp.

Kubki reklamowe występują w różnej kolorystyce, w różnych kształtach. Są klasyczne kubki, o standardowym kształcie, są kubki bardzo subtelne i delikatne, są też kubki masywne, grube.

Kubki reklamowe mogą być ceramiczne, porcelanowe a mogą być również kubki szronione. Ciekawe są kubki reklamowe magiczne. Magia polega ich na tym, że nadruk odsłania się po wlaniu do niego wrzątku.

Przy tej okazji nie możemy zapominać o filiżankach reklamowych, które też są ciekawym gadżetem reklamowym. Filiżanki reklamowe są raczej rozdawane kontrahanetom, partnerom biznesowym, dyrektorom, prezesom itd.  Filiżanki również można oznakować techniką kalkomanii lub graweru laserowego. Więcej o filiżankach reklamowych już niebawem ;).