Wracam do pisania po długiej przerwie. To oczywiście spowodowane było przez nadmiar pracy ;). Mam nadzieję, że wszyscy juz zamówili dla siebie kalendarze 2012.

Przypomnę dla tych, którzy o tym zapomnieli, że kalendarze 2012 to po pierwsze bardzo przydatna rzecz na codzień, a po drugie jest bardzo ciekawym i co ważne tanim gadżetem reklamowym firmy. Każdy kalendarz 2012 możemy opatrzeń własną reklamą, zdjęciami produktów naszej firmy itd. Najważniejsze jest to, aby przykuwał uwagę i był oryginalny.

Kalendarze 2012 jak już wielokrotnie pisałam dzielą się na ścienne, książkowe, biurkowe, planery itd.

Dzisiaj chciałabym Wam opisać jeden kalendarz książkowy, aby pokazać jak dużo potrzebnych informacji, można znaleźć w takim kalendarzu.

Format 87 x 150 mm Terminarz książkowy w układzie tygodniowym drukowany na kremowym papierze.  Bloki terminarza szyte nićmi. Kapitałka i tasiemka kremowa. Narożniki perforowane. Oprawa miękka z gąbką, z obszyciem, posiada wytłoczony złotą folią rok.  Terminarz został pokryty materiałem introligatorskim w siedmiu kolorach: bordo, brąz mat, czarny, granat, zielony, jasny brąz, szary. Wszystkie oprawy umożliwiają wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią. Część informacyjna kalendarza zawiera: – Kalendarium w językach PL, GB, F, D, RUS- Barwne mapy przedstawiające kraje europejskie- Fazy Księżyca, wschody i zachody Słońca- Kalendarium 2011, 2012 i 2013- Plan roku 2012- Adresy ważniejszych instytucji państwowych- Adresy ambasad polskich za granicą- Numery kierunkowe połączeń telefonicznych w Polsce- Numery międzynarodowych połączeń telefonicznych- Odległości pomiędzy ważniejszymi miejscowościami- Odległości między stolicami europejskimi- Przydatne informacje dla kierowców- Druki wspólnego oświadczenia o zdarzeniu drogowym- Tabelę świąt ruchomych- Tabelę rozmiarów odzieży i miar obuwia- Alfabetyczny skorowidz adresowy.

Tyle informacji można znaleźć w jednym miejscu, który możemy mieć zawsze przy sobie. Pamiętajcie, że to już naprawdę ostatni moment, aby zamówić taki kalendarz.