W jaką reklamę warto zainwestować? Nad tym pytaniem zastanawiają się marketingowcy wielu firm. W dobie kryzysu firmy mają obniżone koszty na reklamę. Bez reklamy jednak trudno jest utrzymać się na rynku. Spoty w telewizji czy radio stanowią ogromne koszty i nie wszystkie firmy mogą sobie na to pozwolić.

Warto może dotrzeć do klientów w inny sposób. Ciekawym i sprawdzonym sposobem jest obdarowanie klienta ceramiką reklamową z logo. Ceramika reklamowa z logo to nic innego jak np. filiżanki z nadrukowanym firmowym logotypem.  Do ceramiki reklamowej z logo możemy zaliczyć: kubki, talerze, szklanki, cukiernice, mleczniki, kufle, dzbanki, itd.

Na każdym produkcie możemy nadrukować logotyp, hasło reklamowe czy dane kontaktowe, np. stronę www. Nadruk jest bardzo trwały i bez obaw możemy taki produkt wręczyć naszym potencjalnym klientom.

Ceramika reklamowa z logo jest uniwersalnym i użytecznym prezentem dla większość osób. Ceramika reklamowa z logo jest idealnym prezentem na zbliżające się święta dla klientów lub dla pracowników.

Na ceramice reklamowej wykonuje się nadruk różnymi technikami. Do najbardziej znanych i najbardziej trwałych technik zalicza się kalkomania. Jest ona bardzo trwała i wypalana w wysokiej temperaturze. Obok kalkomanii nadruk na ceramice reklamowej można wykonać np. sublimacją, drukiem bezpośrednim, tampodrukiem.